Navigation

Football League 2: Πρόγραμμα, αποτελέσματα 2017-2018

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: Πρόγραμμα, αποτελέσματα 2017-2018
Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στον 1ο όμιλο της Γ' Εθνικής 2017-2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διδυμότειχο-Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-5
Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Αετός Ορφανού 2-2
Καβάλα-Άρης Αβάτου 3-1
Ορφέας Puma Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών 2-1
Ελπίς Σκουτάρεως-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-0

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Διδυμότειχο 1-1
Νέστος Χρυσούπολης-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα 2-0
Αετός Ορφανού-Ορφέας Puma Ξάνθης 1-1
Άρης Αβάτου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-1
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Προσκυνητών 1-2

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διδυμότειχο-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής 2-1
Καβάλα-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 4-0
Ορφέας Puma Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης 1-3
Ελπίς Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού 2-0
Δόξα Προσκυνητών-Άρης Αβάτου 0-0

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καβάλα-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0 (70' Παπαδόπουλος πεν)
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0 (69' Κούτρας)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2 (33' Μαυράκης / 13' Στεφανίδης Δ., 62' Παπαβασιλείου)
Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0 (24'-27' Τάντιτς, 44' Ναλμπάντης, 78' Γαϊδαρτζής)
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-0 (76' Σαρηγιαννίδης)

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 0-0
Ελπίς Σκουτάρεως – Καβάλα 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 0-2
Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-2
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-0

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού 0-1
Ελπίδα Σκουτάρεως – Α.Ε.Διδυμοτείχου 0-2
Καβάλα – Δόξα Προσκυνητών 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου 1-1
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-0

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 3-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 1-0
Αετός Ορφανού – Καβάλα 1-0
Δόξα Προσκυνητών – Ελπίδα Σκουτάρεως 0-2
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-1

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 03/12/2017, 15:00
Δόξα Προσκυνητών – ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1
Μέγας Αλ. Ξηροποτάμου – Άρης Αβάτου 1-0
Ελπίς Σκουτάρεως – Αετός Ορφανού 2-1
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
ΑΟ Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-1

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10/12/2017, 15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρης Αβάτου 0-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης 1-1
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίς Σκουτάρεως 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – ΑΟ Καβάλα 1-3
Αετός Ορφανού – Δόξα Προσκυνητών 3-2
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-0

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17/12/2017, 15:00
Αετός Ορφανού-Διδυμότειχο  1-0
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Δόξα Προσκυνητών-Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 1-0
Ελπίς Σκουτάρεως-Μ.Αλέξανδρος Καρπερής 1-0
Ορφέας Puma Ξάνθης-Καβάλα 1-0

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 07/01/2018, 15:00
Απόλλων Παραλιμνίου-Διδυμότειχο 4-0
Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού 0-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Άρης Αβάτου 0-1
Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Προσκυνητών 0-1
Καβάλα-Μ.Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-0
Ορφέας Puma Ξάνθης-Ελπίς Σκουτάρεως 0-1

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14/01/2018, 15:00
Νέστος Χρυσούπολης - ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 2-0
Αετός Ορφανού - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 5-2
Άρης Αβάτου - Καβάλα ΑΟ 1-1
Δόξα Προσκυνητών - Ορφέας Puma Ξάνθης 1-2
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Ελπίς Σκουτάρεως 1-0

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21/01/2018, 15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα ΑΟ - Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Puma Ξάνθης - Αετός Ορφανού
Ελπίς Σκουτάρεως - Άρης Αβάτου
Δόξα Προσκυνητών - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/02/2018, 15:00
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - ΑΕ Διδυμοτείχου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Καβάλα ΑΟ
Νέστος Χρυσούπολης - Ορφέας Puma Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου - Ελπίς Σκουτάρεως
Αετός Ορφανού - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Άρης Αβάτου - Δόξα Προσκυνητών

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/02/2018, 15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου - Καβάλα ΑΟ
Ορφέας Puma Ξάνθης - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Ελπίς Σκουτάρεως - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Προσκυνητών - Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού - Άρης Αβάτου

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17/02/2018, 15:00
Ορφέας Puma Ξάνθης - ΑΕ Διδυμοτείχου
Καβάλα ΑΟ - Ελπίς Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Δόξα Προσκυνητών
Νέστος Χρυσούπολης - Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου - Αετός Ορφανού

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25/02/2018, 15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου - Ελπίς Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Προσκυνητών - Καβάλα ΑΟ
Άρης Αβάτου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Αετός Ορφανού - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Απόλλων Παραλιμνίου - Νέστος Χρυσούπολης

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/03/2018, 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - ΑΕ Διδυμοτείχου
Ελπίς Σκουτάρεως - Δόξα Προσκυνητών
Ορφέας Puma Ξάνθης - Άρης Αβάτου
Καβάλα ΑΟ - Αετός Ορφανού
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Νέστος Χρυσούπολης

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/03/2018, 15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου - Δόξα Προσκυνητών
Άρης Αβάτου - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Αετός Ορφανού - Ελπίς Σκουτάρεως
Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Puma Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης - Καβάλα ΑΟ
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18/03/2018, 15:00
Άρης Αβάτου - ΑΕ Διδυμοτείχου
Δόξα Προσκυνητών - Αετός Ορφανού
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίς Σκουτάρεως - Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Puma Ξάνθης - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Καβάλα ΑΟ - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/03/2018, 15:00
ΑΕ Διδυμοτείχου - Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου - Άρης Αβάτου
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Ελπίς Σκουτάρεως
Καβάλα ΑΟ - Ορφέας Puma Ξάνθης

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01/04/2018, 16:00
ΑΕ Διδυμοτείχου - Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Δόξα Προσκυνητών - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Καβάλα ΑΟ
Ελπίς Σκουτάρεως - Ορφέας Puma Ξάνθης
Share

Metropolis Kavalas

Post A Comment: