Navigation

Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ: Β2 Κατηγορία - Πρόγραμμα και Αποτελέσματα 2017-2018

Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στην Β2 Κατηγορία της ΕΠΣΚ
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
2-5 
2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
2-1 
3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
0-3
4
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
7-2
5
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
2-3
6
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
3-3
7
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2-0
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
 2-0
2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
 1-0
3
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
 3-2
4
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
 4-1
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
 1-0
6
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
 2-0
7
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
 1-0
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
 0-4
2
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
 3-2
3
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
 0-0
4
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
 2-1
5
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
 1-5
6
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
 2-5
7
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
 2-2
4Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
 3-0
2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
 1-1
3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
  1-0 
4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
 2-3
5
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
 4-0
6
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
 1-0
7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
 0-2
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
  3-4 
2
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
 0-0
3
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
 0-1
4
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
 0-3
5
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
 2-0
6
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
  1-2 
7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
 1-5
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
 0-1
2
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
  1-1 
3
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  3-2 
4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
 1-3
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
 1-0
6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
 4-2
7
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
 0-1
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
 0-1
2
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
  0-1 
3
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
 1-0
4
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
 1-1
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
 5-0
6
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
  0-2 
7
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
 3-1
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
5-3
2
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
1-1
3
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
3-1
4
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
1-2
5
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
3-2
6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
1-1
7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
3-1
9Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
2-7
2
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
3-1
3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
3-1
4
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
1-0
5
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
2-2
6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
1-1
7
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
0-3
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

3
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

4
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

5
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

6
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

7
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

2
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

3
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

7
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

12Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

3
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

4
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

5
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

6
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

7
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

5
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

6
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

7
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

14Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

3
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

5
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

6
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

7
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

3
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

4
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

5
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

6
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

7
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

4
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

5
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

7
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

2
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

3
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

4
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

5
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

6
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

7
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

6
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

7
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

2
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

3
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

4
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

5
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

7
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

20Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

3
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

4
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

2
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

3
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

5
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

6
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

3
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

4
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

5
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

6
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

3
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

4
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

7
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

3
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

4
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

5
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

6
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

7
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

2
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

6
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

7
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

2
Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

4
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

5
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

6
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

7
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

Share

Metropolis Kavalas

Post A Comment: