Navigation

Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ: Β1' Κατηγορία - Πρόγραμμα και Αποτελέσματα 2017-2018

Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα στην Β1 Κατηγορία της ΕΠΣΚ
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡ
1Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 1-0
2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
 4-1
3
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
 1-2
4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
 1-3
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
 6-2
6
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
  4-0 
7
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
 0-0
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
 2-1
2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
 3-1
3
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
 1-0
4
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
  3-1 
5
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 4-2
6
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
  2-5 
7
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
 0-3
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
 0-1
2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
 0-2
3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 1-1
4
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
  2-1 
5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
 0-2
6
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
  1-1 
7
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
 0-4
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
 1-1
2
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
 4-2
3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 3-3
4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
  3-0 
5
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
 2-1
6
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
 3-0
7
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
 2-1
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
 2-3
2
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
 2-1
3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
 0-4
4
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
 2-2
5
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 0-3
6
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
 4-1
7
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
 2-1
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
 0-1
2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
 1-1
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
 1-1
4
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
 7-1
5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
 2-1
6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
  2-0 
7
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
 1-3
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
 3-2
2
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 3-2
3
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
 0-3
4
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
 0-1
5
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
  1-1 
6
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
 2-0
7
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 0-3
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
 0-0
2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
 1-0
3
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
 3-1
4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
 0-1
5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
  1-3 
6
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
 4-1
7
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 1-2
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4-0
2
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
1-4
3
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
2-2
4
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3-0
5
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
1-2
6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
0-0
7
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
2-1
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

5
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

11Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

2
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

3
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

6
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

12Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

3
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

7
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

4
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

3
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

4
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

5
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

6
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

5
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

7
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

4
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

6
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

3
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

6
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

7
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΑΡΗΣ  ΠΡΙΝΟΥ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

6
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

7
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

3
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

4
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

5
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ  ΓΕΡΟΝΤΑ

20Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

5
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

6
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

2
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

3
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

5
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

6
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

22Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

4
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

2
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

3
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

7
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

3
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

4
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

2
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

5
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ
ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑ

2
ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

5
ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

6
ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

7
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ


Share

Metropolis Kavalas

Post A Comment: