Navigation

Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ: Α' Κατηγορία - Πρόγραμμα και Αποτελέσματα 2017-2018

Το πλήρες πρόγραμμα της Α' Κατηγορίας ΕΠΣΚ


Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
 3-1
2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
 0-1
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
      0-3 α.α.
4
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
 5-1
5
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
 1-2
6
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
  1-2 
7
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
  1-1 
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
2-4 
2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3-0 α.α. 
3
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
1-0 
4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
1-5 
5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
0-1 
6
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
 1-0
7
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
1-2 
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3-0 α.α. 
2
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
 0-1
3
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
 3-3
4
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
 1-1
5
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
 10-0
6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
 2-0
7
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
  3-0 
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
 1-1
2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
0-3  α.α. 
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
 0-1
4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
 0-2
5
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
0-3 
6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
0-7
7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
4-0 
5Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
  0-1 
2
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
 4-0
3
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 3-0 α.α.
4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
 5-1
5
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
 5-1
6
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
  2-2 
7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
 6-1
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
 0-1
2
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
 0-1
3
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
 0-1
4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
 0-3 α.α.
5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ 
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
 0-3
6
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
 1-3
7
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
 4-1
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
  0-1 
2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
 2-1
3
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
 3-3
4
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
 1-2
5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 3-0 α.α.
6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
 2-4
7
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
 4-1
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
 4-2
2
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
 0-2
3
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
 3-1
4
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
 0-1
5
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
  3-0 
6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
 0-3 α.α.
7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
 1-1
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
 ΑΝ
2
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
 2-2
3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
 2-1
4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
 1-7
5
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
 2-2
6
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
 2-1
7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
 0-3 Α.Α.
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
3-1
2
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
1-0
3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
5-1
4
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
0-0
5
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
5-0
6
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
2-0
7
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3-0 α.α.
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

3
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

3
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

4
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

7
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

5
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

7
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

2
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

5
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

6
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

3
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

4
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

5
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

6
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

4
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

7
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

2
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

4
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

7
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

2
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

5
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

4
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

2
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

3
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

7
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

2
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

3
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

6
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

3
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

5
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

4
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

5
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

2
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

3
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

5
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

6
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

7
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

6
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

7
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1
Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

4
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5
ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

7
ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ


Share

Metropolis Kavalas

Post A Comment: