Navigation

Πρόγραμμα Γ΄ Εθνικής 2015-2016 (1ος όμιλος)

Η Βαθμολογία και τα αποτελέσματα του Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας, περιόδου 2015-2016.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 Άρης 87 (76-17)
................................
2 Νέστος Χρυσούπολης 66 (66-35)
3 Δόξα Δράμας 63 (47-24)
4 Καβάλα ΑΟ 58 (53-24)
5 Λαγκαδάς 53 (50-38)
6 Απόλλων Καλαμαριάς 53 (43-29)
7 Εθνικός Αγιονερίου 50 (34-24)
8 Καμπανιακός 47 (45-31)
9 Εορδαϊκός 2007 46 (35-35)
.......................................
10 Κοζάνη ΦΣ 44 (41-49)
11 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 37 (46-50)
12 Θύελλα Φιλώτα 35 (32-38)
13 Απόλλων Κρύας Βρύσης 34 (27-43)
14 Ηρακλής Αμπελοκήπων 28 (33-57)
15 Εθνικός Αλεξανδρούπολης 27 (20-42)
16 Εβρος Σουφλίου 22 (32-86)
17 FC Σέρρες 5 (10-65)

* Η FC Σέρρες έχει αποβληθεί από το Πρωτάθλημα με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ.

Το αγωνιστικό πρόγραμμα στον 1ο όμιλο είναι το ακόλουθο:

1η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Εθνικός Γαζώρου 1-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Κοζάνη 2-0
Καβάλα - Έβρος Σουφλίου 1-0
Εορδαϊκός - Απόλλων Καλαμαριάς 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Δόξα Δράμας 0-1
Καμπανιακός - Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Θύελλα Φιλώτα 3-1
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Λαγκαδάς 4-2

2η αγωνιστική 4/10/2015
Άρης - Απόλλων 1960 2-0
Εθνικός Γαζώρου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-1
Κοζάνη - Εορδαϊκός 0-2
Έβρος Σουφλίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-1
Απόλλων Καλαμαριάς - Καμπανιακός 1-1
Δόξα Δράμας - Εθνικός Ν. Αγιονερίου 0-1
Νέστος Χρυσούπολης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 3-1
Θύελλα Φιλώτα - Λαγκαδάς 1-2

3η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-3
Καβάλα - Άρης 1-2
Εορδαϊκός - Εθνικός Γαζώρου 1-1
Καμπανιακός - Κοζάνη 3-0
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Έβρος Σουφλίου 1-0
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Απόλλων Καλαμαριάς 1-0
Λαγκαδάς - Δόξα Δράμας 1-2
Θύελλα Φιλώτα - Νέστος Χρυσούπολης 0-2

4η αγωνιστική
Καβάλα - Απόλλων 1960 2-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εορδαϊκός 0-0
Άρης - Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0
Εθνικός Γαζώρου - Καμπανιακός 1-0
Κοζάνη - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 1-0
Έβρος Σουφλίου - Λαγκαδάς 0-0
Απόλλων Καλαμαριάς - Θύελλα Φιλώτα 1-0
Δόξα Δράμας - Νέστος Χρυσούπολης 2-2

5η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Εορδαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Καβάλα
Καμπανιακός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Άρης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Γαζώρου
Θύελλα Φιλώτα - Κοζάνη
Νέστος Χρυσούπολης - Έβρος Σουφλίου
Δόξα Δράμας - Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Απόλλων 1960
Εορδαϊκός - Καμπανιακός
Καβάλα - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Άρης - Λαγκαδάς
Εθνικός Γαζώρου - Θύελλα Φιλώτα
Κοζάνη - Δόξα Δράμας
Έβρος Σουφλίου - Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Καμπανιακός
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εορδαϊκός
Λαγκαδάς - Καβάλα
Θύελλα Φιλώτα - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης - Άρης
Δόξα Δράμας - Εθνικός Γαζώρου
Έβρος Σουφλίου - Κοζάνη

8η αγωνιστική
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Απόλλων 1960
Καμπανιακός - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Λαγκαδάς
Εορδαϊκός - Θύελλα Φιλώτα
Καβάλα - Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Δόξα Δράμας
Άρης - Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Γαζώρου - Έβρος Σουφλίου

9η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Λαγκαδάς - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Θύελλα Φιλώτα - Καμπανιακός
Νέστος Χρυσούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Δράμας - Εορδαϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς - Καβάλα
Έβρος Σουφλίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κοζάνη - Άρης

10η αγωνιστική
Λαγκαδάς - Απόλλων 1960
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Θύελλα Φιλώτα
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός - Δόξα Δράμας
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Απόλλων Καλαμαριάς
Εορδαϊκός - Έβρος Σουφλίου
Καβάλα - Κοζάνη
Εθνικός Γαζώρου - Άρης

11η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Θύελλα Φιλώτα
Νέστος Χρυσούπολης - Λαγκαδάς
Δόξα Δράμας - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Έβρος Σουφλίου - Καμπανιακός
Κοζάνη - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Γαζώρου - Καβάλα
Άρης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

12η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων 1960
Θύελλα Φιλώτα - Δόξα Δράμας
Λαγκαδάς - Απόλλων Καλαμαριάς
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Κοζάνη
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Γαζώρου
Εορδαϊκός - Άρης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Καβάλα

13η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Δόξα Δράμας
Απόλλων Καλαμαριάς - Νέστος Χρυσούπολης
Έβρος Σουφλίου - Θύελλα Φιλώτα
Κοζάνη - Λαγκαδάς
Εθνικός Γαζώρου - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Άρης - Καμπανιακός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Καβάλα - Εορδαϊκός

14η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων 1960
Δόξα Δράμας - Έβρος Σουφλίου
Νέστος Χρυσούπολης - Κοζάνη
Λαγκαδάς - Εθνικός Γαζώρου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Άρης
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καμπανιακός - Καβάλα
Εορδαϊκός - Ηρακλής Αμπελοκήπων

15η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Έβρος Σουφλίου
Κοζάνη - Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Γαζώρου - Νέστος Χρυσούπολης
Άρης - Θύελλα Φιλώτα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Λαγκαδάς
Καβάλα - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εορδαϊκός - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Καμπανιακός

16η αγωνιστική
Κοζάνη - Απόλλων 1960
Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Γαζώρου
Δόξα Δράμας - Άρης
Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Θύελλα Φιλώτα - Καβάλα
Λαγκαδάς - Εορδαϊκός
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Καμπανιακός - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

17η αγωνιστική
Εθνικός Γαζώρου - Κοζάνη
Άρης - Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Απόλλων Καλαμαριάς
Καβάλα - Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός - Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θύελλα Φιλώτα
Καμπανιακός - Λαγκαδάς
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

18η αγωνιστική
Εθνικός Γαζώρου - Απόλλων 1960
Κοζάνη - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Έβρος Σουφλίου - Καβάλα
Απόλλων Καλαμαριάς - Εορδαϊκός
Δόξα Δράμας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης - Καμπανιακός
Θύελλα Φιλώτα - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Λαγκαδάς - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

19η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Άρης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εθνικός Γαζώρου
Εορδαϊκός - Κοζάνη
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Έβρος Σουφλίου
Καμπανιακός - Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Δόξα Δράμας
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Νέστος Χρυσούπολης
Λαγκαδάς - Θύελλα Φιλώτα

20η αγωνιστική
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Απόλλων 1960
Άρης - Καβάλα
Εθνικός Γαζώρου - Εορδαϊκός
Κοζάνη - Καμπανιακός
Έβρος Σουφλίου - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Απόλλων Καλαμαριάς - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Δόξα Δράμας - Λαγκαδάς
Νέστος Χρυσούπολης - Θύελλα Φιλώτα

21η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Καβάλα
Εορδαϊκός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Άρης
Καμπανιακός - Εθνικός Γαζώρου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Κοζάνη
Λαγκαδάς - Έβρος Σουφλίου
Θύελλα Φιλώτα - Απόλλων Καλαμαριάς
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Δράμας

22η αγωνιστική
Εορδαϊκός - Απόλλων 1960
Καβάλα - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Καμπανιακός
Άρης - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Εθνικός Γαζώρου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Κοζάνη - Θύελλα Φιλώτα
Έβρος Σουφλίου - Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας

23η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Καμπανιακός - Εορδαϊκός
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Καβάλα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Λαγκαδάς - Άρης
Θύελλα Φιλώτα - Εθνικός Γαζώρου
Δόξα Δράμας - Κοζάνη
Απόλλων Καλαμαριάς - Έβρος Σουφλίου

24η αγωνιστική
Καμπανιακός - Απόλλων 1960
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Εορδαϊκός - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Καβάλα - Λαγκαδάς
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Θύελλα Φιλώτα
Άρης - Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Γαζώρου - Δόξα Δράμας
Κοζάνη - Έβρος Σουφλίου

25η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Καμπανιακός
Λαγκαδάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Φιλώτα - Εορδαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης - Καβάλα
Δόξα Δράμας - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Απόλλων Καλαμαριάς - Άρης
Έβρος Σουφλίου - Εθνικός Γαζώρου

26η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Απόλλων 1960
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Λαγκαδάς
Καμπανιακός - Θύελλα Φιλώτα
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Νέστος Χρυσούπολης
Εορδαϊκός - Δόξα Δράμας
Καβάλα - Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Έβρος Σουφλίου
Άρης - Κοζάνη

27η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Λαγκαδάς
Θύελλα Φιλώτα - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Δόξα Δράμας - Καμπανιακός
Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Έβρος Σουφλίου - Εορδαϊκός
Κοζάνη - Καβάλα
Άρης - Εθνικός Γαζώρου

28η αγωνιστική
Θύελλα Φιλώτα - Απόλλων 1960
Λαγκαδάς - Νέστος Χρυσούπολης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Δόξα Δράμας
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Απόλλων Καλαμαριάς
Καμπανιακός - Έβρος Σουφλίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κοζάνη
Καβάλα - Εθνικός Γαζώρου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Άρης

29η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Δράμας - Θύελλα Φιλώτα
Απόλλων Καλαμαριάς - Λαγκαδάς
Έβρος Σουφλίου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Κοζάνη - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Εθνικός Γαζώρου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Άρης - Εορδαϊκός
Καβάλα - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

30η αγωνιστική
Δόξα Δράμας - Απόλλων 1960
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Καλαμαριάς
Θύελλα Φιλώτα - Έβρος Σουφλίου
Λαγκαδάς - Κοζάνη
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Εθνικός Γαζώρου
Καμπανιακός - Άρης
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Εορδαϊκός - Καβάλα

31η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Απόλλων Καλαμαριάς
Έβρος Σουφλίου - Δόξα Δράμας
Κοζάνη - Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Γαζώρου - Λαγκαδάς
Άρης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Καβάλα - Καμπανιακός
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εορδαϊκός

32η αγωνιστική
Έβρος Σουφλίου - Απόλλων 1960
Απόλλων Καλαμαριάς - Κοζάνη
Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Γαζώρου
Θύελλα Φιλώτα - Άρης
Λαγκαδάς - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Καβάλα
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Εορδαϊκός
Καμπανιακός - Ηρακλής Αμπελοκήπων

33η αγωνιστική
Απόλλων 1960 - Κοζάνη
Εθνικός Γαζώρου - Απόλλων Καλαμαριάς
Άρης - Δόξα Δράμας
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα - Θύελλα Φιλώτα
Εορδαϊκός - Λαγκαδάς
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Καμπανιακός

34η αγωνιστική
Κοζάνη - Εθνικός Γαζώρου
Έβρος Σουφλίου - Άρης
Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Δόξα Δράμας - Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης - Εορδαϊκός
Θύελλα Φιλώτα - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Λαγκαδάς - Καμπανιακός
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Share

Metropolis Kavalas

Post A Comment: