Navigation

Football League: Πρόγραμμα και αποτελέσματα 2017/18

Football League: Πρόγραμμα και αποτελέσματα 2017/18
Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα της Football League για τη σεζόν 2017-2018.

1η αγωνιστική & 18η
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Καραϊσκάκης 1 : 0
Αχαρναϊκός - Απόλλων Λάρισας 1 : 0
Παναχαΐκή - Τρίκαλα 2 : 0
Πανσερραϊκός - ΟΦΗ 1 : 2
Βέροια - Απόλλων Πόντου 0 : 1
Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας 2 : 0
Εργοτέλης - Καλλιθέα 0 : 0
Σπάρτη - Παναιγιάλειος 1 : 1
Άρης Θεσσαλονίκης - Αιγινιακός 5 : 0

2η αγωνιστική & 19η
Απόλλων Καλαμαριάς – Σπάρτη 0-0
Εργοτέλης – ΑΟΧ/Κισσαμικός 1-1
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός 1-0
Καλλιθέα – Παναχαϊκή 0-3
Απόλλων Λάρισας – Βέροια 1-3
Τρίκαλα – Άρης 0-1
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας 0-2
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός 3-2
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ 0-0

3η αγωνιστική  & 20η αγωνιστική 
Δόξα Δράμας - Τρίκαλα 0-0
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός 4-1 (15'-73' Ξύδας, 34' Γκίνη, 52' Ντάγκρας / 40' Ξαγοράρης)
Παναχαϊκή – Εργοτέλης 2-1 (1' Στεργίδης, 77' Μωραΐτης / 25' Κάιπερς)
Βέροια – ΑΕ Καραϊσκάκης 0-2 (53'-90+ Χούσος)
Άρης – Καλλιθέα 2-0 (41'-77' Διαμαντόπουλος)
ΑΕ Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας 2-0 (56' Τριανταφυλλάκος πεν, 63' Ράνος πεν)
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου 3-3 (35' Γκούρτσας, 56' Δούμτσιος, 61' Παπουτσογιαννόπουλος / 58'-84' Βεργώνης, 75' Μπρίτο πεν)
ΟΦΗ – Αιγινιακός 6-0 (7' Παπαστεριανός, 20'-76' πεν Χαντί, 42'-43' Ορτέγκα, 85' Μάνος)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος 1-0 (72' Ποζατζίδης)

4η αγωνιστική & 21η αγωνιστική 
Αιγινιακός - Παναιγιάλειος 1 : 1Τρίκαλα - ΟΦΗ 0 : 0
Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός 3 : 0
Απόλλων Πόντου - Αναγέννηση Καρδίτσας 2 : 0
Αχαρναϊκός - Βέροια 0 : 3
Εργοτέλης - Άρης Θεσσαλονίκης 2 : 3
Καλλιθέα - Δόξα Δράμας 0 : 1
Καραϊσκάκης - Σπάρτη 2 : 1
Παναχαΐκή - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός 0 : 0
Τρίκαλα - ΟΦΗ 0 : 0

5η αγωνιστική
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου 2 : 1
Δόξα Δράμας - Εργοτέλης 4 : 0
Παναιγιάλειος - Τρίκαλα 0 : 1
Σπάρτη - Αχαρναϊκός 3 : 0
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας 2 : 0
ΟΦΗ - Καλλιθέα 2 : 1
Πανσερραϊκός - Καραϊσκάκης 2 : 0
Άρης Θεσσαλονίκης - Παναχαΐκή 2 : 1


6η αγωνιστική
Εργοτέλης - ΟΦΗ 2 : 4
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος 2 : 1
Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου 0 : 0
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός 1 : 0
Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός 0 : 3
Καραϊσκάκης - Αναγέννηση Καρδίτσας 3 : 1
Παναχαΐκή - Δόξα Δράμας 1 : 0
Άρης Θεσσαλονίκης - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός 1 : 0
Βέροια - Σπάρτη 1 : 0


6η αγωνιστική
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Σπάρτη 0 : 2
Αιγινιακός - Καραϊσκάκης 2 : 0
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός 3 : 0
Απόλλων Πόντου - Καλλιθέα 1 : 0
Δόξα Δράμας - Άρης Θεσσαλονίκης 1 : 2
Παναιγιάλειος - Εργοτέλης 1 : 0
Πανσερραϊκός - Βέροια 1 : 0
Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας 3 : 1
ΟΦΗ - Παναχαΐκή 1 : 2


8η αγωνιστική
Παναχαΐκή - Παναιγιάλειος 2 : 0
Άρης Θεσσαλονίκης - ΟΦΗ 0 : 0
Αχαρναϊκός - Αιγινιακός 0 : 3
Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας 1 : 0
Εργοτέλης - Απόλλων Πόντου 1 : 1
Καλλιθέα - Απόλλων Λάρισας 0 : 1
Δόξα Δράμας - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός 1 : 1
Καραϊσκάκης - Τρίκαλα 0 : 1
Σπάρτη - Πανσερραϊκός 1 : 0


9η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - Σπάρτη 1 : 0
Καλλιθέα - Καραϊσκάκης 1 : 1
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Πανσερραϊκός 2 : 0
Απόλλων Πόντου - Παναχαΐκή 0 : 0
Αιγινιακός - Βέροια 1 : 1
Απόλλων Λάρισας - Εργοτέλης 3 : 0
Παναιγιάλειος - Άρης Θεσσαλονίκης 0 : 0
Τρίκαλα - Αχαρναϊκός 3 : 0


10η αγωνιστική
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα 0 : 3
Δόξα Δράμας - Παναιγιάλειος 0 : 0
Καραϊσκάκης - Εργοτέλης 2 : 1
Παναχαΐκή - Απόλλων Λάρισας 2 : 1
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας 1 : 1
Σπάρτη - Αιγινιακός 1 : 0
Άρης Θεσσαλονίκης - Απόλλων Πόντου 2 : 0
Βέροια - Τρίκαλα 0 : 1
ΟΦΗ - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός 3 : 0


11η αγωνιστική  – 28η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα – Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Καλλιθέα – Βέροια
Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική & 29η αγωνιστική 
Παναιγιάλειος – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη -Καλλιθέα
Άρης – Καραϊσκάκης
Βέροια – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

13η αγωνιστική  & 30η αγωνιστική  ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Άρης
Παναχαϊκή – Βεροια

14η αγωνιστική & 31η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός -Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
ΟΦΗ – Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
Σπάρτη – Παναχαϊκή
Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική  & 32η αγωνιστική 
ΑΟΧ Κισσαμικός – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς
Καλλιθέα – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Άρης – Σπάρτη

16η αγωνιστική & 33η αγωνιστική 
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Τρίκαλα – Καλλιθέα
Απόλλων Καλαμαριάς – Καραϊσκάκης
Αιγινιακός – Εργοτέλης
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
ΟΦΗ – Βέροια
Πανσερραϊκός – Άρης
Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική & 34η αγωνιστική
ΑΟΧ Κισσαμικός – Καλλιθέα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Βέροια – Παναιγιάλειος
Άρης -Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη – ΟΦΗ
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 18 25.02. 15:00
Αιγινιακός - Άρης Θεσσαλονίκης
Αναγέννηση Καρδίτσας - Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου - Βέροια
Καλλιθέα - Εργοτέλης
Καραϊσκάκης - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός
ΟΦΗ - Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος - Σπάρτη
Τρίκαλα - Παναχαΐκή

Αγωνιστική ημέρα: 19 04.03. 15:00
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Εργοτέλης
Βέροια - Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας - Αιγινιακός
ΟΦΗ - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαΐκή - Καλλιθές
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος
Σπάρτη - Απόλλων Πόντου
Άρης Θεσσαλονίκης - Τρίκαλα

Αγωνιστική ημέρα: 20 07.03. 15:00
Αιγινιακός - ΟΦΗ
Απόλλων Λάρισας - Σπάρτη
Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - Παναχαΐκή
Καλλιθέα - Άρης Θεσσαλονίκης
Καραϊσκάκης- Βέροια
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα - Δόξα Δράμας

Αγωνιστική ημέρα: 21 11.03. 15:00
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Παναχαΐκη
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα
ΟΦΗ - Τρίκαλα
Παναιγιάλειος - Αιγινιακός
Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη - Καραϊσκάκης
Άρης Θεσσαλονίκης - Εργοτέλης

Αγωνιστική ημέρα: 22 18.03. 18:00
Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου - Αιγινιακός
Βέροια - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός
Εργοτέλης - Δόξα Δράμας
Καλλιθέα - ΟΦΗ
Καραϊσκάκης - Πανσερραϊκός
Παναχαΐκή - Άρης Θεσσαλονίκης
Τρίκαλα - Παναιγιάλειος

Αγωνιστική ημέρα: 23 25.03. 18:00
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Άρης Θεσσαλονίκης
Αιγινιακός - Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα
Δόξα Δράμας - Παναχαΐκή
ΟΦΗ - Εργοτέλης
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα
Σπάρτη - Βέροια

Αγωνιστική ημέρα: 24 01.04. 18:00
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα
Βέροια - Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα - Απόλλων Πόντου
Καραϊσκάκης - Αιγινιακός
Παναχαΐκή - ΟΦΗ
Σπάρτη - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός
Άρης Θεσσαλονίκης - Δόξα Δράμας

Αγωνιστική ημέρα: 25 08.04. 18:00
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Βέροια
Απόλλων Λάρισας - Καλλιθέα
Απόλλων Πόντου - Εργοτέλης
ΟΦΗ - Άρης Θεσσαλονίκης
Παναιγιάλειος - Παναχαΐκή
Πανσερραϊκός - Σπάρτη
Τρίκαλα - Καραϊσκάκης

Αγωνιστική ημέρα: 26 11.04. 18:00
Βέροια - Αιγινιακός
Δόξα Δράμας - ΟΦΗ
Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας
Καραϊσκάκης - Καλλιθέα
Παναχαΐκή - Απόλλων Πόντου Πανσερραϊκός - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός
Σπάρτη - Αναγέννηση Καρδτσας
Άρης Θεσσαλονίκης - Παναιγιάλειος

Αγωνιστική ημέρα: 27 22.04. 18:00
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - ΟΦΗ
Αιγινιακός - Σπάρτη
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας - Παναχαΐκή
Απόλλων Πόντου - Άρης Θεσσαλονίκης
Εργοτέλης - Καραϊσκάκης
Παναιγιάλειος - Δόξα Δράμας
Τρίκαλα - Βέροια

Αγωνιστική ημέρα: 28 29.04. 18:00
Αναγέννηση Καρδίτσας - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός
Βέροια - Καλλιθέα
Δόξα Δράμας - Απόλλων Πόντου
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος
Παναχαΐκή - Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός - Αιγινιακός
Σπάρτη - Τρίκαλα
Άρης Θεσσαλονίκης - Απόλλων Λάρισας

Αγωνιστική ημέρα: 29
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Παναιγιάλειος
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου - ΟΦΗ
Εργοτέλης - Βέροια
Καλλιθέα - Σπάρτη
Καραϊσκάκης - Άρης Θεσσαλονίκης
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 30
Αιγινιακός - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα
Βέροια - Παναχαΐκή
Δόξα Δράμας - Καραϊσκάκης
ΟΦΗ - Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος - Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός - Καλλιθέα
Σπάρτη - Εργοτέλης

Αγωνιστική ημέρα: 31
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας - Παναιγιάλειος
Εργοτέλης - Πανσερραϊκός
Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Καραϊσκάκης - ΟΦΗ
Παναχαΐκή - Σπάρτη
Τρίκαλα - Αιγινιακός
Άρης Θεσσαλονίκης - Βέροια

Αγωνιστική ημέρα: 32
Αιγινιακός - Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας - Εργοτέλης
Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας - Βέροια
Παναιγιάλειος - Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός - Παναχαΐκή
Σπάρτη - Άρης Θεσσαλονίκης
Τρίκαλα - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός

Αγωνιστική ημέρα: 33
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός - Απόλλων Λάρισας
Βέροια - ΟΦΗ
Δόξα Δράμας - Σπάρτη
Εργοτέλης - Αιγινιακός
Καλλιθέα - Τρίκαλα
Καραϊσκάκης - Απόλλων Πόντου
Παναχαΐκή - Αναγέννηση Καρδίτσας
Άρης Θεσσαλονίκης - Πανσερραϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 34
Αιγινιακός - Παναχαΐκή
Αναγέννηση Καρδίτσας - Άρης Θεσσαλονίκης
Απόλλων Λάρισας - Καραϊσκάκης
Καλλιθέα - Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός
ΟΦΗ - Σπάρτη
Παναιγιάλειος - Βέροια
Πανσερραϊκός - Δόξα Δράμας
Τρίκαλα - Εργοτέλης
Share

Metropolis Kavalas

Post A Comment: