Navigation

BASKET LEAGUE: Πρόγραμμα και αποτελέσματα 2017-2018

BASKET LEAGUE: Πρόγραμμα και αποτελέσματα 2017-2018
Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα της Basket League 2017-2018.


Αγωνιστική ημέρα: 1
Λαύριο - Γ. Σ. Κύμης 78 : 65
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 68 : 71
Κόροιβος Αμαλιάδας - Άρης Θεσσαλονίκης 71 : 55
ΠΑΟΚ - Προμηθέας 73 : 79
AEK - Τρίκαλα 2000 91 : 72
Γ.Σ.Λ. Φάρος - Πανιώνιος 98 : 68
Κολοσσός Ρόδου - Ρέθυμνο Cretan Kings 64 : 63

Αγωνιστική ημέρα: 2
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 89 : 74
Γ. Σ. Κύμης - Ολυμπιακός 56 : 85
Αρης Θεσσαλονίκης - AEK 64 : 62
Πανιώνιος - Κολοσσός Ρόδου 70 : 90
Προμηθέας - Γ.Σ.Λ. Φάρος 91 : 80
Ρέθυμνο Cretan Kings - Κόροιβος Αμαλιάδας 95 : 90
Τρίκαλα 2000 - Λαύριο 91 : 79

Αγωνιστική ημέρα: 3
Ολυμπιακός - Τρίκαλα 2000 86 : 51
Γ.Σ.Λ. Φάρος - Παναθηναϊκός 52 : 89
Λαύριο - Άρης Θεσσαλονίκης 70 : 71
AEK - Ρέθυμνο Cretan Kings 81 : 74
Κόροιβος Αμαλιάδας - Κολοσσός Ρόδου 79 : 76
Πανιώνιος - Προμηθέας 80 : 87
ΠΑΟΚ - Γ. Σ. Κύμης 94 : 83

Αγωνιστική ημέρα: 4
Παναθηναϊκός - Προμηθέας 96 : 64
Άρης Θεσσαλονίκης - Ολυμπιακός 55 : 80
Τρίκαλα 2000 - ΠΑΟΚ 87 : 78
Γ. Σ. Κύμης - Γ.Σ.Λ. Φάρος 70 : 71
Κόροιβος Αμαλιάδας - Πανιώνιος 68 : 67
Κολοσσός Ρόδου - AEK 82 : 78
Ρέθυμνο Cretan Kings - Λαύριο 73 : 95

Αγωνιστική ημέρα: 5
Ολυμπιακός - Ρέθυμνο Cretan Kings 90 : 72
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός 66 : 89
ΠΑΟΚ - Άρης Θεσσαλονίκης 63 : 57
AEK - Κόροιβος Αμαλιάδας 86 : 60
Γ.Σ.Λ. Φάρος - Τρίκαλα 2000 77 : 70
Λαύριο - Κολοσσός Ρόδου 80 : 62
Προμηθέας - Γ. Σ. Κύμης 93 : 82

Αγωνιστική ημέρα: 6
Κολοσσός Ρόδου - Ολυμπιακός 54 : 72
Γ. Σ. Κύμης - Παναθηναϊκός 73 : 90
Κόροιβος Αμαλιάδας - Λαύριο 67 : 91
Τρίκαλα 2000 - Προμηθέας 68 : 87
Άρης Θεσσαλονίκης - Γ.Σ.Λ. Φάρος 71 : 60
AEK - Πανιώνιος 83 : 73
Ρέθυμνο Cretan Kings - ΠΑΟΚ 73 : 79

Αγωνιστική ημέρα: 7
02.12. 16:30 Προμηθέας - Άρης Θεσσαλονίκης
02.12. 18:30 Γ.Σ.Λ. Φάρος - Ρέθυμνο Cretan Kings
02.12. 18:30 Πανιώνιος - Γ. Σ. Κύμης
02.12. 18:30 ΠΑΟΚ - Κολοσσός Ρόδου
03.12. 17:00 Λαύριο - AEK
03.12. 18:00 Ολυμπιακός - Κόροιβος Αμαλιάδας
04.12. 19:00 Παναθηναϊκός - Τρίκαλα 2000

Αγωνιστική ημέρα: 8
09.12. 16:30 Ρέθυμνο Cretan Kings - Προμηθέας
09.12. 18:30 Κόροιβος Αμαλιάδας - ΠΑΟΚ
09.12. 18:30 Κολοσσός Ρόδου - Γ.Σ.Λ. Φάρος
09.12. 18:30 Λαύριο - Πανιώνιος
09.12. 18:30 Τρίκαλα 2000 - Γ. Σ. Κύμης
10.12. 17:00 Άρης Θεσσαλονίκης - Παναθηναϊκός
10.12. 19:00 AEK - Ολυμπιακός

Αγωνιστική ημέρα: 9
16.12. 16:30 ΠΑΟΚ - AEK
16.12. 18:30 Γ. Σ. Κύμης - Άρης Θεσσαλονίκης
16.12. 18:30 Γ.Σ.Λ. Φάρος - Κόροιβος Αμαλιάδας
16.12. 18:30 Πανιώνιος - Τρίκαλα 2000
17.12. 15:00 Παναθηναϊκός - Ρέθυμνο Cretan Kings
17.12. 17:00 Προμηθέας - Κολοσσός Ρόδου
17.12. 17:30 Ολυμπιακός - Λαύριο

Αγωνιστική ημέρα: 10
30.12. 16:30 Λαύριο - ΠΑΟΚ
30.12. 17:00 AEK - Γ.Σ.Λ. Φάρος
30.12. 18:30 Κόροιβος Αμαλιάδας - Προμηθέας
30.12. 18:30 Ρέθυμνο Cretan Kings - Γ. Σ. Κύμης
30.12. 18:30 Άρης Θεσσαλονίκης - Τρίκαλα 2000
31.12. 14:00 Ολυμπιακός - Πανιώνιος
31.12. 15:45 Κολοσσός Ρόδου - Παναθηναϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 11
06.01. 17:00 Γ. Σ. Κύμης - Κολοσσός Ρόδου
06.01. 17:00 Γ.Σ.Λ. Φάρος - Λαύριο
06.01. 17:00 Παναθηναϊκός - Κόροιβος Αμαλιάδας
06.01. 17:00 Πανιώνιος - Άρης Θεσσαλονίκης
06.01. 17:00 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
06.01. 17:00 Προμηθέας - AEK
06.01. 17:00 Τρίκαλα 2000 - Ρέθυμνο Cretan Kings

Αγωνιστική ημέρα: 12
13.01. 17:00 AEK - Παναθηναϊκός
13.01. 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας - Γ. Σ. Κύμης
13.01. 17:00 Κολοσσός Ρόδου - Τρίκαλα 2000
13.01. 17:00 Λαύριο - Προμηθέας
13.01. 17:00 Ολυμπιακός - Γ.Σ.Λ. Φάρος
13.01. 17:00 ΠΑΟΚ - Πανιώνιος
13.01. 17:00 Ρέθυμνο Cretan Kings - Άρης Θεσσαλονίκης

Αγωνιστική ημέρα: 13
20.01. 17:00 Γ. Σ. Κύμης - AEK
20.01. 17:00 Γ.Σ.Λ. Φάρος - ΠΑΟΚ
20.01. 17:00 Παναθηναϊκός - Λαύριο
20.01. 17:00 Πανιώνιος - Ρέθυμνο Cretan Kings
20.01. 17:00 Προμηθέας - Ολυμπιακός
20.01. 17:00 Τρίκαλα 2000 - Κόροιβος Αμαλιάδας
20.01. 17:00 Άρης Θεσσαλονίκης - Κολοσσός Ρόδου

Αγωνιστική ημέρα: 14
27.01. 17:00 Γ. Σ. Κύμης - Λαύριο
27.01. 17:00 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
27.01. 17:00 Πανιώνιος - Γ.Σ.Λ. Φάρος
27.01. 17:00 Προμηθέας - ΠΑΟΚ
27.01. 17:00 Ρέθυμνο Cretan Kings - Κολοσσός Ρόδου
27.01. 17:00 Τρίκαλα 2000 - AEK
27.01. 17:00 Άρης Θεσσαλονίκης - Κόροιβος Αμαλιάδας

Αγωνιστική ημέρα: 15
03.02. 17:00 AEK - Άρης Θεσσαλονίκης
03.02. 17:00 Γ.Σ.Λ. Φάρος - Προμηθέας
03.02. 17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας - Ρέθυμνο Cretan Kings
03.02. 17:00 Κολοσσός Ρόδου - Πανιώνιος
03.02. 17:00 Λαύριο - Τρίκαλα 2000
03.02. 17:00 Ολυμπιακός - Γ. Σ. Κύμης
03.02. 17:00 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

Basket League: Βαθμολογία 2017-18

Share

Metropolis Kavalas

Post A Comment: